Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DusselCraft[Dedyk][40Slotów][FreeBulid][AutomatyczneDziałki][V.I.P][24\7][4GB][Łącze 1gb\s]


SławoCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, pragnę was zaprosić na nowo otwarty serwer freebuild DusselCraft

Serwer postawiony jest na porządnym dedyku, mamy bardzo dobre zabezpieczenia przed cheaterami.

 

ha8aG.gif

IP Serwera: s25.mineserv.eu:5495

Ilość slotów: 40.

Potwory: Nie.

Zwierzęta: Nie.

Rodzaj: FreeBuild.

Hosting: MineServ.

Strona: Tak.

r2xGR.gif

AuthMe

AutoSave

ChestShop

CreativeGates

FalseBook

Essentials

GroupManager

FigiAdmin

Jobs

LWC

MobArena

NoCheat

Orebfuscator

PluginMetrics

ServerSave

WorldEdit

WorldGuard

iConomy

AutoMessage

Aktualnie jest 1 uciążliwy bóg na serwerze z craftingiem nad którym pracujemy., aby go naprawić.

 

Zapraszamy :)

Opublikowano

wejdę,i ocenie oczywiscie

 

@Edit serwer zaje.. moderator mily i wogole serwer zaje )

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przez 2-tygodnie mnie nie było w kraju. Moderator okazał się tchórzem i nie mogłem zostawić serwera włączonego. Ponieważ wybuchł by jeden wielki szał. Narazie poszukuję Admina i 2 moderatorów na serwer. Oto wzór podania na admina:

 

- Imię

-Wiek (Minimum 14 lat)

- Skype (Wymagane)

- Twoje umiejętności (Minimum: Cuboidy , dawanie działek , obsługa WorldGuard,WorldEdit)

- Coś o sobie

 

Wzór podania na moderatora:

 

-Imię

-Wiek (Minimum 14 lat)

- Skype (Wymagane)

- Twoje umiejętności posługiwania się komendami: Minimum: Cuboidy,działki, itp

 

 

 

Mamy narazie małe komplikacje z mapą gdy zatrudnie admina i 2 moderatorów Polepszymy serwer.

 

 

Rekrutacja:ON

Opublikowano

-Imię: Jakub

Nick w grze: manaskal

 

-Wiek (Minimum

 

14 lat): 14 w listopadzie 15

- Skype (Wymagane): Skype niestety odmówił dostępu mikrofon działa ale słuchawki nie działają a na głośnikach rozmawiać nie będę

- Twoje umiejętności posługiwania się komendami:

 

Minimum[/u]: Cuboidy,działki, itp: Tego też nie ogarniam ale wystarczy 1,2x mi wytłumaczyć i załapie.

 

 

I tak mnie nikt nie przyjmie ;(

zawsze tak jest:((

akcUvvb.png

 

Opublikowano

-Imię: Jakub

Nick w grze: manaskal

-Wiek (Minimum

14 lat): 14 w listopadzie 15

- Skype (Wymagane): Skype niestety odmówił dostępu mikrofon działa ale słuchawki nie działają a na głośnikach rozmawiać nie będę

- Twoje umiejętności posługiwania się komendami:

Minimum[/u]: Cuboidy,działki, itp: Tego też nie ogarniam ale wystarczy 1,2x mi wytłumaczyć i załapie.

 

I tak mnie nikt nie przyjmie ;(

zawsze tak jest:((

Jeżeli nauczysz się tych komend co jest w minimum podane przyjmę Cię. W google lub na youtube poszukaj.

Opublikowano

Jeżeli nauczysz się tych komend co jest w minimum podane przyjmę Cię. W google lub na youtube poszukaj.

 

Wow może szczęście sie do mnie uśmiechnęło. Miło

akcUvvb.png

 

Opublikowano

- Imię Natalia

-Wiek (Minimum 14 lat) 14 xD

- Skype (Wymagane) Natka6543

- Twoje umiejętności (Minimum: Cuboidy , dawanie działek , obsługa WorldGuard,WorldEdit) Umiem ;D

- Coś o sobie:Emm... co by tu powiedzieć :D Lubię budować, bo całkiem całkiem mi to wychodzi. Czasami muszę sobie przypominać jak się obsługuje pluginami, ale to drobiazg bo zajmuje maksymalnie 5 minut ;D

Opublikowano

Jeżeli nauczysz się tych komend co jest w minimum podane przyjmę Cię. W google lub na youtube poszukaj.

 

Pytanko cuboid,dzialki itp(czyli co po tym itp?)

akcUvvb.png

 

Opublikowano

Pytanko cuboid,dzialki itp(czyli co po tym itp?)

Pytanko cuboid,dzialki itp(czyli co po tym itp?)

chodzi mi o komendy typu: BAN KICK ;d to chyba kazdy zna

 

 

- Imię Natalia

-Wiek (Minimum 14 lat) 14 xD

- Skype (Wymagane) Natka6543

- Twoje umiejętności (Minimum: Cuboidy , dawanie działek , obsługa WorldGuard,WorldEdit) Umiem ;D

- Coś o sobie:Emm... co by tu powiedzieć :D Lubię budować, bo całkiem całkiem mi to wychodzi. Czasami muszę sobie przypominać jak się obsługuje pluginami, ale to drobiazg bo zajmuje maksymalnie 5 minut ;D

Podanko takie sobie. W ciągu 24h dam odpowiedź
Opublikowano

Jeżeli nauczysz się tych komend co jest w minimum podane przyjmę Cię. W google lub na youtube poszukaj.

 

Dobra już nauczyłem się tych komend.

akcUvvb.png

 

Opublikowano

-Imię : Wiktor

-Wiek (Minimum 14 lat) : Rocznik 97 czyli 15 :P

- Skype (Wymagane) : wiktor0900 (mikro tez jest)

- Twoje umiejętności posługiwania się komendami: Minimum: Cuboidy,działki, itp : Znam wszystkie komendy

Czekam na odpowiedź ;d

876795642.png
Opublikowano

Imię:Adam

 

Wiek: 15 lat rocznik 97

 

Skype:Adam_Nizio mikro jest

 

Moje umiejętności: Wszystko co do worldedita i guarda cuby działki też znam.(Mam własny serwer więc wiem dużo)

 

Coś o sobie: Znam dobrze język angielski siedzę trochę przy programach do tworzenia pluginów.

Swój serwer mam już 2 rok znam dużo pluginów znam permission.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

jak mam sie zalogowac pomocy!

 

nacisnij t i napisz /login (twoje hasło)

 

jak mam sie zalogowac pomocy!

 

lub napisz /register (twoje hasło)

a pózniej /login (twoje hasło z rejestracji)

akcUvvb.png

 

Opublikowano

"mamy bardzo dobre zabezpieczenia przed cheaterami." no racja.. kazdy moze zobaczyc jakie sa pluginy, a po drugie jest tylko oberfuscator. :)

Pustka na serwie, nie ma bunydnkow, tylko sciezki..

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Opublikowano

"mamy bardzo dobre zabezpieczenia przed cheaterami." no racja.. kazdy moze zobaczyc jakie sa pluginy, a po drugie jest tylko oberfuscator. :)

Pustka na serwie, nie ma bunydnkow, tylko sciezki..

 

I tu sie z tb zgodze ale co to jest oberfuscator?

akcUvvb.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...